bilgi paylasim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bilgi paylasim

bu forum bildigimiz seyleri paylasmak üzerine ve intarnet konulu bir site

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ATATÜRK BÜSTÜNE VE BAYRAĞIMIZA ÇİRKİN SALDIRI

2 posters
YazarMesaj
thewampires
WEB MASTER
WEB MASTER
thewampires

ATATÜRK BÜSTÜNE VE BAYRAĞIMIZA ÇİRKİN SALDIRI Empty
MesajKonu: ATATÜRK BÜSTÜNE VE BAYRAĞIMIZA ÇİRKİN SALDIRI   ATATÜRK BÜSTÜNE VE BAYRAĞIMIZA ÇİRKİN SALDIRI I_icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 9:29 pm

Kocaeli'de Atatürk büstünü söktüler, Türk bayrağını direkten indirdiler...

Kocaeli'nin Körfez İlçesi, Hereke Beldesi'nde, Nuh Çimento Vatan İlköğretim Okulu'nda bir grup öğrenci, Atatürk büstünü kaidesinden sökerek Türk bayrağını direkten indirdi. Meydana gelen olayla ilgili soruşturma başlatan jandarma ekipleri, 8 öğrenciyi gözaltına aldı.

Yukarı Hereke Beldesi'nde Nuh Çimento Vatan İlkögretim Okulu bahçesinde bulunan Atatürk büstü kaidesinden sökülüp Türk bayrağı direkten aşağıya indirildi. Okul Müdürü ve öğretmenlerin sabah okula geldiklerinde olayı fark etmeleri üzerine Körfez Jandarma Komutanlığı'na haber verdi.

Okula gelen jandarma ekipleri yaptıkları araştırmada mermer kaidesinden sökülen Atatürk büstünü, yaklaşık 300 metre uzaklıktaki dere kenarında bırakılmış buldu.

Olayla ilgili soruşturma başlatan jandarma ekipleri, yaşları 14 ile 17 arasında olan 8 öğrenciyi gözaltına aldı. Ayrıca jandarma ekipleri, olayı öğrencilere yaptıranları da bulmak için çevrede geniş çaplı bir araştırma da başlattı.

Bu kansızlığı yapan adi şerefsizlerin kafalarına sıkacaksın ama harcanılan mermiye yazık. Türk ' ü sevmiyorlar Ulu Önder Atatürk'ü sevmiyorlar ama kansızlar Ulu Önder Atatürk 'ün kurduğu bir ülkede yaşıyorlar. Ey adi şerefsizler ey namussuz halsiyetsizler

BEN BAYRAĞIM ve VATANIM İÇİN DOĞAN
ATATÜRK YOLUNDA İLERLEYEN BİR NESİL OLARAK siz adi şerefsizlere sesleniyorum MİLLİ DEĞERLERİMİZİN SİZİN GİBİ KANSIZLAR TARAFINDAN YOK OLMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ

ATAM SENİ UNUTMADIK UNUTANLARADA HATIRLATACAĞIZ
https://bilgipaylasim.forum-canada.com
Mr.ERSAN
forum admini
forum admini

ATATÜRK BÜSTÜNE VE BAYRAĞIMIZA ÇİRKİN SALDIRI Empty
MesajKonu: evet kardeşim   ATATÜRK BÜSTÜNE VE BAYRAĞIMIZA ÇİRKİN SALDIRI I_icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 10:47 pm

evet kardeşim atamızı unutmadık unutanalra hatırlatıcağız
http://evrenken.tr.gg/

ATATÜRK BÜSTÜNE VE BAYRAĞIMIZA ÇİRKİN SALDIRI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-